К основному контенту

Прес-реліз заходу ГО "Проти болю" від 31.03.2018

«Доктор Євдокимов полюбляє стабільність»! саме такими словами можна охарактеризувати діяльність Валерія Євдокимова та створеного ним ГО «Проти болю». Почавши свою професійну кар’єру лікаря в Гуляйпіллі, Валерій Олександрович не лише не забув про це місце, після «взльоту кар'єри», а й став частіше сюди приїжджати.
Так, в 2017 році ним було створено Всеукраїнську громадську організцію «Проти болю», що покликана допомагати, захищати та інформувати людей, які страждають на біль у спині. Гуляйпілля стало першим та головним містом, куди доктор Євдокимов, разом зі своїми однодумцями приїжджає в рамках проекту. Хоча не єдиним, команда ГО «Проти болю» вже відвідувала Великобілозірський та Новомиколаївський райони.

31 березня 2018 року відбулась чергова зустріч мешканців Гуляйпільского району з відомим лікарем. Та цей день мав особливість. Рівно рік тому Валерій Євдокимов вирішив взяти район під свій «медичний контроль». Він пообіцяв мешканцям, які відчувають серйозну проблему з кваліфікованими невропатологами у місті, що ГО «Проти болю» та особисто доктор Євдокимов стануть допомагати та підтримувати район на постійній основі. І це були не пусті слова, не слова «хитрого політика» чи «афериста, який має тут власну мету», як казали деякі вороги.
Перший виїзд ГО «Проти болю» відбувся 1 квітня 2017 року. Останній – 31 березня 2018. Всього за цей час доктор Євдокимов та члени його громадської команди відвідали Гуляйпілля 5 разів! Було проведено зустрічі більш ніж з 500 людьми. І це не масові засідання, а особистий прийом кожної хворої людини, обговорення її проблеми, надання консультації та допомоги. Близько в 20% випадків консультативна допомога членів ГО «Проти болю» надала змогу виявити хворобу на ранній стадії та вчасно запобігти її розвитку. А значить, щонайменш 100 чоловік Гуляйпілля повністю одужали, не залишивши білю жодного шансу на хронічний ефект. Крім того, доктор Євдокимов особисто сприяв направленню деяких пацієнтів до Запорізької обласної клінічної лікарні задля проходження реабілітації при тяжких та серйозних захворюваннях.

Окрім неврологічного профілю, ГО «Проти болю» надавала консультативну допомогу в напрямку урології. Єрьоменко Катерина Миколаївна, лікар-уролог, тричі приїздила до міста. Цікаво, що сама Катерина народилася в Гуляйпільскому районі та пам’ятає своє коріння.
Доброю звісткою є й те, що під час останнього заходу до команди ГО «Проти болю» доєдналась й Ворожко Тетяна Анатоліївна – досвідчений та талановитий лікар, що профілюється на розсіяному склерозі. Нажаль, з цим захворюванням в Гуляйпіллі чимало людей, але вузьких фахівців немає зовсім. Приїзд Тетяни Анатоліївни став, наче ковток повітря для мешканців з цією бідою. Вона не лише вислухала їх, а й розповіла про новітні світові розробки в діагностиці та лікуванні саме цього захворювання.
Зустрічі команди ГО «Проти болю» з мешканцями Гуляйпілля – це благодійний проект, головна мета якого – інформування та відповіді на часті запитання людей. Жодної політики чи прихованих намірів!

Рік минув, та на цьому зупинятись ані доктор Євдокимов ані його колеги з ГО «Проти болю» не планують. Чекаймо лікарів на черговий виїзд до Гуляйпілля за три місяці!

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

ТЕПЕРЬ Я БЛИЖЕ К ПАЦИЕНТАМ

Друзья мои! Спешу поделиться с вами хорошей новостью. С сегодняшнего дня доктор Евдокимов становится еще ближе к своим пациентам. Мы внедрили новое программное обеспечение, которое позволяет мне в любой точке планеты получать информацию о вас, буквально, за одну секунду. 

К тому моменту, как раздается телефонный звонок от вас, я уже знаю ваше имя (и заметьте, я не храню все номера телефонов пациентов в своем смартфоне - он такого не выдержит). Также я могу сразу посмотреть данные о вашем диагнозе, последнем посещении, назначенном и проведенном лечении и т.п. И все это, практически, на ходу, в полевых условиях.

Какой в этом плюс? Согласитесь, запомнить особенности лечения десятков человек невозможно. А люди звонят каждый день: кому-то неясна дозировка лекарств, у кого-то непонятные ощущения появились и т.д. Моментально вспомнить, что мы делали с вами позавчера - трудная задача. Раньше для этого я использовал записи из истории болезни, но мне нужно было быть в офисе или дома, чтобы исп…

МОЗГ ЧЕЛОВЕКА. ВИДЕО